Arama:

1997 yılından beri profesyonel ev, ofis, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunan firmamız Tokat Nakliyat ile tanışmış ve taşınmış olan müşterilerimizin tarafımıza yazdıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
4 kayıt.
Şafak Atalay Şafak Atalay nereden Eskişehir üzerine yazdı 6 Mart 2024 şu zamanda 16:11
Tayinim nedeni ile eşyalarımı 2 yıl önce Tokat’dan Muş’a taşıyan Tokat Nakliyat firması ile tekrar eşyalarımı Muş’tan taşımak için anlaştım. Her iki taşımamda söz verdikleri zamanda gelmeleri ve sorunsuz bir taşıma gerçekleştirdikleri için tüm çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
Ayşin Alkan Ayşin Alkan nereden Ankara üzerine yazdı 6 Mart 2024 şu zamanda 10:54
İstanbul’dan Tokat’a bir takım ev eşyalarımızı ve motosikletimizin taşınması için anlaştık. Açıkcası motosikletin taşınması için endişelerim vardı. Nasıl taşınacak, zarar görebilir mi? Sözleştiğimiz gün ekip evimize gelerek tüm eşyaları de-monte ederek güzel bir şekilde paketledi ve motorumuzu da dikkatli bir şekilde araca yüklediler. Parça eşya olması sebebi ile bir kaç gün sonra eşyalar ve motor sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Kendilerinden memnun kaldığımız için yaz bitiminde motosikletimizi tekrar İstanbul’a kendileri vasıtası ile taşıdık. Tereddütsüz herkese tavsiye ederim.
Ahmet Kar Ahmet Kar nereden Antalya-Tokat üzerine yazdı 6 Mart 2024 şu zamanda 10:32
Öncelikle taşınma işlemimiz süresi boyunca her aramamda sorduğum tüm sorulara net bir şekilde cevap verdiler. Taşınma ekibinin işini özverili ve profesyonellikle yapmasından dolayı ekip şefi ve diğer tüm arkadaşlara eşim ve kendim adıma teşekkür ederim. Tokat’dan Antalya'ya sorunsuz şekilde taşındık. Buradan tercih etmek isteyen tüm kullanıcılara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Armağan Gül Armağan Gül nereden İzmir üzerine yazdı 6 Mart 2024 şu zamanda 10:29
Tokat Nakliyat firmasını internetten buldum, Tokat’dan İzmir Göztepe ve Çeşme olmak üzere iki bölümlü eşya taşıttık. Gerek firma yetkilisi gerekse çalışanlar çok özveriyle işlerini yaptılar. Her şey çok dakik ve sorunsuzdu. Tekrar teşekkür eder, işlerinde başarılar dileriz…
05393761229